Adrian Szabo: "Na SFC ideme s tými najvyššími ambíciami."

Aďo, ty ideš na SFC ako ťahúň FRAM Floorball Team-u, ako sa tešíte na 3. ročník Slovak Floorball Cup?

Samozrejme sa na Slovak Floorball Cup veľmi tešíme. Považujeme tento turnaj za najväčší na Slovensku a hlavne je náš posledný v tomto roku. Takže si ho ideme poriadne užiť.


Aké sú vaše plány? Prvý ročník ste vyhrali, druhý ročník ste skončili na treťom mieste, takže tento rok to bude piate miesto? :-)

No tak to dúfam že nie. :-) Na SFC ideme s tými najvyššími ambíciami. Pred turnajovou sezónou sme si stanovili plán a k jeho splneniu nám chýba ešte jedna výhra.


Aká bude zostava tímu? Koľko hráčov z ATU a koľko hráčov z reprezentácie?

Zostavu ešte tvoríme, pretože naši spoluhráči hrajúci v Čechách budú mať v termíne turnaja už svoje klubové povinnosti. Vo FRAM-e sa od jeho vzniku vystriedalo 22 hráčov a tak snáď bude z čoho vyberať. Nie je dôležité či sú hráči z ATU, alebo z reprezentácie. Dôležitá je chémia, ktorá v našom tíme skvele funguje.


Ako ste zohnali generálneho partnera pre váš klub? Môžeš nám povedať niečo o vašom partnerstve?

Pred dvomi rokmi nás oslovil majiteľ spoločnosti FRAM consulting s.r.o. s ponukou vytvoriť turnajový tím a brať letné turnaje trošku vážnejšie. Od začiatku nám zabezpečuje financie potrebné na ubytovanie, dopravu, štartovné, dresy a všetko čo počas turnajov potrebujeme. Asi je s nami spokojný, lebo nám zabezpečil ďalších partnerov, ktorí nás podporujú a preto sme mohli v tomto roku vytvoriť aj tím juniorov.


V koľkých kategóriách nastúpi FRAM Floorball Team tento rok?

Pôvodne sme plánovali účasť v troch kategóriách, ale juniorská reprezentácia sa v rámci prípravy tiež prihlásila. Takže nastúpime v dvoch kategóriách. V elite s mužmi a premiéru bude mať náš FRAM Ladies Team, ktorý pripravujú Lucia Jelínková a Miška Krivulčíková.


Čo ty a reprezentácia Aďo?

To je skôr otázka na trénerov. :-)

Michal, ako sa teší FRAM na 3. ročník Slovak Floorball Cup-u?

Samozrejme že sa teší. Posledný turnaj v tomto roku, a na SFC je vždy veľká zábava.


Rovnako ako Aďa sa opýtame aj Teba, pred dvomi rokmi prvé miesto, minulé leto tretie miesto. Aké miesto obsadí váš tím tento rok? Vyzerá to na piate?

Ťažko povedať aké miesto obsadíme. Na každý turnaj však ideme s cieľom vyhrať.


Vieme, že máte generálneho partnera tímu, máte nejakú odmenu v prípade výhry?

Naši partneri nám zabezpečujú všetko počas turnajov a áno, sme aj finančne motivovaní v prípade výhry na SFC. Túto motiváciu máme s generálnym partnerom dohodnutú od začiatku turnajovej sezóny.


Vieš nám zverejniť pár mien, ktoré úrčite budú v tíme?

Zatiaľ nemáme všetkých hráčov potvrdených, ale s Aďom Szabom a Samom Kerekešom vyberáme tak, aby bola vždy dobrá nálada nielen počas hry, ale aj počas pozápasovej regenerácie.


Sú naplánované dve veľké párty. Kedy môžeme vidieť hráčov FRAM Floorball Team na párty ako sa zabáva?

Bavíme sa počas celého turnaja, naša kategória má finálové zápasy v sobotu, takže v sobotu večer sa na párty určite vidíme.


Michal, čo reprezentácia MS v Prahe a ty?

Samozrejme by som sa chcel zúčastniť MS v Prahe. Či ale budem v tíme, to je na rozhodnutí trénera.

 

 

Ďakujeme za rozhovor, nech sa darí!