RESET
Deň Čas Hala Kategória Domáci Hostia Typ ČZ Výsledok Detail Stream
24.8.2018 21:30 Športová hala Mladosť Muži H4 - KFK B5 - Black Hawks Žilina predkolo 1. 4:1 Detail
24.8.2018 21:30 Dom športu Muži G4 - Martanci A5 - FBC Blueberries Modra predkolo 2. 0:5 Detail
25.8.2018 07:15 HANT aréna Muži C2 - Bejvávalo F3 - FLC LEMBERG 1/16 16. 2:1 Detail
25.8.2018 08:00 Športová hala Elán Muži C3 - FBK Lokca F2 - TITANS Rimavská Sobota 1/16 14. 1:3 Detail
25.8.2018 08:00 Športová hala Mladosť Muži F4 - Hell Riders C1 - FBC PANTHERS POHOŘELICE 1/16 13. 2:7 Detail
25.8.2018 08:00 Dom športu Muži F1 - FBC Dragons Ružinov Bratislava C4 - CFC Iceberg-Fimiam 1/16 15. 6:0 Detail
25.8.2018 08:45 Športová hala Elán Muži G1 - Gykovy Stars B4 - Spartak Floorball Milano 1/16 11. 2:3 Detail
25.8.2018 08:45 Športová hala Mladosť Muži B2 - Team Pomme de Terre G3 - Flatterende Fællesskabere København 1/16 12. 7:2 Detail
25.8.2018 09:30 Športová hala Elán Muži G2 - FBK Ježci Rožmitál B3 - Radiátors Trnava 1/16 10. 4:3 Detail
25.8.2018 09:30 Športová hala Mladosť Muži D2 - EHS Skalica E3 - CVČ Žiar nad Hronom Pirátos 1/16 9. 7:1 Detail
25.8.2018 10:15 Športová hala Elán Muži E2 - Blue Horses D3 - FbK Horní Suchá 1/16 7. 1:5 Detail
25.8.2018 10:15 Športová hala Mladosť Muži E1 - FbO Žochár Topoľčany - muži D4 - FBC Došwich Milevsko 1/16 8. 3:1 Detail
25.8.2018 11:00 Športová hala Elán Muži D1 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr E4 - Floor Maniacs Mělník 1/16 6. 7:1 Detail
25.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži A2 - Gürbetal RK H3 - FBC Páv Piešťany 1/16 5. 3:1 Detail
25.8.2018 11:45 Športová hala Elán Muži H2 - FBC White Eagles Bratislava A3 - Žltý Sneh Košice 1/16 3. 1:5 Detail
25.8.2018 11:45 Športová hala Mladosť Muži H1 - KAC Floorball A4 - ŠK Victory Stars Dubnica 1/16 4. 2:0 Detail
25.8.2018 12:30 Športová hala Elán Muži A1 - FAT PIPE Maskantje Juniors muži 1. - KFK 1/16 17. 9:3 Detail
25.8.2018 12:30 Športová hala Mladosť Muži B1 - ScreamersJunior KVP 2. - FBC Blueberries Modra 1/16 18. 5:0 Detail
25.8.2018 13:15 Športová hala Mladosť Muži 11. - Spartak Floorball Milano 12. - Team Pomme de Terre 1/8 22. 2:0 Detail
25.8.2018 14:00 Športová hala Mladosť Muži 8. - FbO Žochár Topoľčany - muži 9. - EHS Skalica 1/8 21. 1:5 Detail
25.8.2018 14:15 Športová hala Elán Muži 15. - FBC Dragons Ružinov Bratislava 16. - Bejvávalo 1/8 24. 0:3 Detail
25.8.2018 14:45 Športová hala Mladosť Muži 6. - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7. - FbK Horní Suchá 1/8 20. 2:1 Detail
25.8.2018 15:00 Športová hala Elán Muži 13. - FBC PANTHERS POHOŘELICE 14. - TITANS Rimavská Sobota 1/8 23. 3:2 Detail
25.8.2018 15:30 Športová hala Mladosť Muži 4. - KAC Floorball 5. - Gürbetal RK 1/8 19. 0:1 Detail
25.8.2018 16:15 Športová hala Mladosť Muži 18. - ScreamersJunior KVP 10. - FBK Ježci Rožmitál 1/8 26. 0:2 Detail
25.8.2018 16:45 Športová hala Elán Muži 17. - FAT PIPE Maskantje Juniors muži 3. - Žltý Sneh Košice 1/8 25. 3:2 Detail
26.8.2018 09:00 HANT aréna Muži 26. - FBK Ježci Rožmitál 22. - Spartak Floorball Milano 1/4 30. 9:1 Detail
26.8.2018 11:00 Športová hala Elán Muži 20. - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 21. - EHS Skalica 1/4 27. 3:5 Detail
26.8.2018 11:00 Športová hala Mladosť Muži 23. - FBC PANTHERS POHOŘELICE 24. - Bejvávalo 1/4 28. 1:7 Detail
26.8.2018 11:00 HANT aréna Muži 25. - FAT PIPE Maskantje Juniors muži 19. - Gürbetal RK 1/4 29. 3:4 Detail
26.8.2018 14:00 Dom športu Muži 28. - Bejvávalo 30. - FBK Ježci Rožmitál 1/2 32. 4:2 Detail
26.8.2018 15:00 Športová hala Elán Muži 29. - Gürbetal RK 27. - EHS Skalica 1/2 31. 5:4 Detail
26.8.2018 18:00 Športová hala Mladosť Muži L31 - EHS Skalica L32 - FBK Ježci Rožmitál o 3.miesto 34. 11:4 Detail
26.8.2018 18:00 HANT aréna Muži 31. - Gürbetal RK 32. - Bejvávalo finále 33. 3:2 Detail